Voltran Güç

VOLTRANVoltran Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Voltran Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

2008 yılında  D&D Mühendislik firması ile Orta Gerilim Elektrik Malzeme satışına başladığımız Enerji Sektörün de ,

 Bar24  imalatı, Hücre revizeleri, Akım-Gerilim Trafosu  ve malzeme satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektörel , yenilikçi ve farkındalık yaratacak bir firma olma konusunda faaliyetine başlamıştır.

2012 yılında DD Metal Elektrik Ltd.Şti olarak devam eden faaliyetimiz , 2015 Yılında Voltran Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini devralmış ve Beton Köşk imalatına başlamıştır.

 

image
image

Profesyonel Ekip

Alanında Uzman Personel

image

Tecrübe

20 yılı aşkın tecrübe

image

Kaliteli Hizmet

Üstün Kaliteli Hizmet

7 yıllık satış , pazarlama ve imalat tecrübesi ile üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri montajı ve Monoblok  Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Redresör Gruplarında da belgeli ürün üretmeye başlamıştır.

 2018 yılında Voltran Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi çatısı altında şirketlerimizi birleştirerek Ankara - Kahramankazan'da 6700m2 Fabrika sahasında üretim faaliyetlerine devam eden Şirketimiz , 2019 yılında  Astor Enerji ile Bayilik anlaşması imzalamış ve Yurt içi Beton köşk ve Hücre Satışlarında yeni bir sayfa açmıştır.

2020 yılında Akredite labaratuvar testlerini tamamlayarak , Tedaş Şartnamelerine uygun Redresör üretimi konusunda ilk 3 firma arasında yer alarak ürün kalitesini kanıtlamış ve yatırımlarına bu yönde devam etmiştir.

Firmamız , Astor Enerjinin üretmekte olduğu , Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri , Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörleri, Güç Transformatörleri, Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri, Kompakt Trafo Merkezleri gibi ürünlerde üst üste  Yurt içi satış birinciliklerine sahiptir .

2023 yılında; yaklaşık 9.000m2 kapalı alana sahip yeni fabrikamızda faaliyetine devam edecek olup ,

İlerleyen yıllarda hedefimiz , Üretim ve Stok  kapasitemizi arttırarak , satış sonrası hizmet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir.